Jeden z największych producentów rozwiązań do backupu i przywracania danych w europie.

Partner biznesowy m.in. T-Mobile, Orange, ASSECO POLSKA oraz ESET‘a.
Posiada jedyne na świecie rozwiązanie do backupu w pełni zintegrowane z QNAP’em. Posiada również polskie wsparcie realizowane bezpośrednio przez inżynierów producenta.

 

Rozwiązania w chmurze:

Xopero Cloud Endpoint Protection

Nielimitowane zabezpieczenie stacji roboczych, laptopów oraz urządzeń mobilnych (iOS, Android). Łatwe we wdrożeniu i zarządzaniu, ponieważ powstało z myślą o biznesie.

Xopero Cloud Endpoint & Server Protection

Nielimitowane zabezpieczenie komputerów, serwerów, maszyn wirtualnych i urządzeń mobilnych (iOS, Android). Łatwe we wdrożeniu i zarządzaniu, ponieważ powstało z myślą o biznesie.

Xopero Cloud Personal

Najszybszy i najprostszy backup do chmury na rynku z którym zabezpieczysz komputery, iphone’y, ipada oraz telefony i tablety z Androidem. Zabezpieczaj całe urządzenia lub wybrane pliki i elementy. Nigdy więcej nie obawiaj się o bezpieczeństwo danych, także tych współdzielonych. 

To nie jest zwykły backup. Z Xopero zyskujesz dużo więcej: zaawansowaną ochronę kluczowych danych, bezpieczną synchronizację i współdzielenie, szyfrowany backup mobilny oraz łatwe zarządzanie polityką backupu. Przekonaj się, że zabezpieczanie danych może być proste i w pełni profesjonalne.

cloud

Xopero CLOUD

PDF
cloud

Xopero CLOUD Personal

PDF
Rozwiązania lokalne:
windows server

Xopero Backup & Restore

PDF
qnap

Xopero QNAP Appilance

PDF