Polska chmura dla firm

Zapewnij sobie kontrolę nad firmą z każdego miejsca, o każdej porze i z każdego urządzenia. Prowadź swój biznes w Chmurze Comarch: bezpiecznej, nowoczesnej przestrzeni dla firm od sprawdzonego polskiego producenta.

Korzystaj ze specjalistycznego oprogramowania bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji, bez zbędnych kosztów i bez długotrwałego wdrożenia.

Systemy ERP/FK w chmurze

Wszystkie systemy do zarządzania firmą z rodziny Comarch ERP dostępne są w modelu chmurowym. Oznacza to brak konieczności ponoszenia wysokich kosztów na start, abonamentowy model płatności i dostęp do kluczowych procesów w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Backup i bezpieczeństwo danych

Comarch IBARD to usługa umożliwiająca backup plików i folderów, udostępnianie oraz bezpieczne przechowywanie danych w Chmurze Comarch. Rozwiązanie to przeznaczone jest zarówno dla małych i dużych firm, jak i dostawców usług takich jak firmy telekomunikacyjne.

Praca mobilna

Kontroluj pracowników mobilnych Twojej firmy – przedstawicieli handlowych, serwisantów. Dzięki technologii chmurowej możesz definiować dla nich trasy przejazdu oraz konfigurować zlecenia, a później na bieżąco śledzić efekty ich prac.

Kontrola czasu pracy

Comarch TNA to innowacyjny system rejestracji czasu pracy, którego działanie opiera się na technologii IoT (Internet of Things). Do jego działania potrzebne jest urządzenie Comarch TNA Gateway oraz zainstalowana w telefonie pracownika aplikacja mobilna. Dzięki Comarch TNA pracodawca zyskuje kontrolę nad czasem pracy swoich podwładnych, a oni – wygodny kanał komunikacji z przełożonym.

 

Business Intelligence

Zrozum dane Twojego biznesu i podejmuj decyzje – Comarch BI Point to gotowe raporty i analizy BI dostępne w Chmurze Comarch. Program umożliwia tworzenie zaawansowanych wizualizacji i interaktywnych dashboardów przy wykorzystaniu wykresów, map i wskaźników efektywności.