Jak działamy?

Jednym z kluczowych zagadnień przy wdrażaniu nowych systemów informatycznych jest właściwy dobór oprogramowania. Doradztwo informatyczne polega na optymalnym doborze, który możliwy jest tylko dzięki uwzględnieniu konkretnych zastosowań, kosztów, tendencji rozwoju rynku oraz firmy klienta.

Oferujemy również pomoc przy wdrażaniu uprzednio zakupionych produktów. Tworzymy projekty i harmonogramy wdrożenia informatyczne z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i wymogów klienta, nadzorujemy ich przebieg i dbamy o prawidłową realizację wszystkich etapów. Profesjonalne doradztwo informatyczne gwarantuje, że migracja danych ze starszych systemów będzie płynna do tych aktualnie wdrażanych.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług wdrożeniowych oraz opieki posprzedażnej. Prowadzimy analizy przedwdrożeniowe pozwalające optymalnie dostosować docelowe rozwiązanie do potrzeb i wymagań Klienta. Stale udoskonalamy nasze aplikacje wraz ze zmieniającymi się potrzebami Klientów i wymaganiami rynku oraz dostosowujemy je do zmieniających się przepisów prawnych.