Serwis

Obecnie działalność praktycznie każdej firmy IT CENTRUMuzależniona jest od sprawnego działania systemu teleinformatycznego, utrata dostępu do informacji prowadzi najczęściej do poważnych strat w zakresie podstawowej działalności firmy. Podstawowe powody niewydolności systemu informatycznego to awaria platformy sprzętowej (np. awaria komputera, serwera, routera), awaria oprogramowania lub awaria sieci.

Należy pamiętać, iż sprawny serwis to gwarancja sukcesu firmy opartej na technologiach komputerowych. Oferta naszego serwisu obejmuje następujące czynności: naprawa komputerów, diagnostyka, porady, rozwiązywanie problemów, wymiana uszkodzonych akcesoriów i modernizacja jednostek komputerowych oraz sieci.

Oddając swój sprzęt w nasze ręce, możesz być pewien, że:

  • Przeprowadzimy szybką i trafną diagnostykę usterki

Za pomocą profesjonalnych metod i narzędzi szybko ustalimy i powiadomimy Cię o awarii Twojego komputera.

  • Nigdy nie utracisz swoich danych

Zawsze wykonujemy pełna archiwizację danych Twojego komputera, tak abyśmy mieli pewność, że nic im się nie stanie podczas czynności serwisowych. Po wykonaniu usługi przechowujemy Twoje dane na życzenie do 2 tygodni.

  • Wyczyścimy komputer

Wewnątrz oraz na zewnątrz. Kurz, osady z dymu papierosowego oraz inne potrafią uszkodzić komputer.

  • Przeprowadzimy pełną konserwacje drukarki atramentowej lub laserowej

Wyczyścimy stary tusz ze stacji serwisowych za pomocą profesjonalnych środków chemicznych. Usuniemy pozostałości po tonerze w drukarce laserowej za pomocą środków chemicznych oraz kompresora.

  • Usuniemy złośliwe oprogramowanie

Przeskanujemy Twój komputer pod kontem trojanów, wirusów, rootkitów i innych niebezpiecznych szkodników, które mogą wpływać na komfort pracy a nawet uszkodzić system operacyjny.

  • Możemy odebrać urządzenie z Twojego domu

świadczymy usługi serwisowe na terenie ca?ego trójmiasta i okolic. Jeżeli nie jesteś w stanie dostarczyć nam urządzenia, istnieje możliwość odbioru od Ciebie z domu