Korzyści obsługi IT

Czym jest Outsourcing usług informatycznych?

Outsourcing IT polega na przekazaniu zarządzania systemem komputerowym w ręce wykwalifikowanych fachowców, przeniesienie odpowiedzialności oraz odciążenie pracowników merytorycznych i kadry zarządzającej dzięki czemu mogą oni skoncentrować się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa.

Usługi w tej formie umożliwiają obniżenie stanu zatrudnienia oraz związanych z nim kosztów, czyli wydatków na rekrutację, utrzymanie stanowiska pracy, ubezpieczeń i innych świadczeń pracowniczych. Zapewnia też ciągłości pracy, bez problemów związanych z przyznawaniem urlopów i zwolnieniami.

Nasza firma nawiązuje stałe relacje z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami w zakresie opieki informatycznej. Będąc na bieżąco z nowościami z tej branży zawsze proponujemy naszym klientom najlepsze i sprawdzone rozwiązania wg. potrzeb. Wdrażamy systemy i oprogramowanie, które ułatwią pracę w firmie, a przepływ informacji będzie łatwy, podzielony i dostępny dla poszczególnych pracowników na różnych poziomach.

Działając na rynku ponad 15 lat wiemy jakie są wymagania klientów biznesowych i jakich rozwiązań oczekują. Istniejemy po to, aby opiekować się firmą od strony informatycznej.